//بازسازی مبلمان و لوازم با موزاییکهای دست ساز

بازسازی مبلمان و لوازم با موزاییکهای دست ساز

والری کارمت: “من به تمام لوازم و اشیاء، زندگی دوباره می­بخشم و ازآنها آثار هنری خلق می­کنم.”

در طول ۱۰ سال گذشته من روشی جدید در موزاییک کاری ابداع کردم که موجب تحولی بزرگ در این صنعت شد.

ساخت موزاییک و هنر موزاییک کاری به هزاران سال پیش بر می‌گردد، ولی امروزه هنوز از آن استفاده می‌شود. و من می‌خواهم از این هنر به شیوه ای جدید، درساخت بسیاری از چیزها استفاده کنم.

والری کارمت در شهر رومنس (واقع در جنوب فرانسه) به دنیا آمد و در همانجا بزرگ شد. در آن زمان شهر رومنس بخاطر اینکه میزبان بیشترین تعداد کفاشهای فرانسوی بود، شهرت خاصی داشت.

والری در سال ۱۹۸۹ به نیویورک رفت تا در صنعت مُد مشغول به کار شود. در سال ۱۹۹۵ بود که او علاقه شدیدی به هنر موزاییک کاری پیدا کرد و به یک هنرمند موزاییک کار تبدیل شد.

والری در سال ۲۰۰۱ نمایشگاهی از کارهای خود برگزار کرد که در آن بیش از ۲۵ اثر هنری خود را به نمایش گذاشت. آثار او شامل مبلمانی بود که با قطعات ظروف شکسته پوشانده شده بودند (سبک پیکاسو). او در ساخت این مبلمان از مواد و مصالح عجیب مثل چوب بامبو، خز مصنوعی و الیاف رافیا استفاده کرده بود.

آثار هنری والری او را طلایه دار هنر موزاییک کاری در امریکا نمود و توانست شهرت زیادی در این صنعت به دست آورد. مجموعه کارهای والری کارمت به کلکسیون دارهای دولتی و خصوصی در سرتاسر جهان فروخته شد.

والری بسیاری از آثار هنری خود را به سفارش سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی از جمله مرکز راکفلر، شبکه تلویزیونی NBC-dateline، مرکز تحقیقات سرطان NYU و هتل ریتز کارلتون اورلاندو درست می‌کند.

 

ترجمه: منیژه پورتقی

 

گروه طراحی و دکوراسیون ایران آذین ارائه دهنده مشاوره و اجرای دکوراسیون داخلی و اداری

[tblock title=”مهارت های ما در گروه طراحی و دکوراسیون ایران آذین” sectext=”رویاهای شما را به واقعیت تبدیل می کنیم”][circle title=”اجرای دکوراسیون” meter=”100″ piebarcolor=”#f9ab01″ pietrackcolor=”#FFFFFF”][circle title=”طراحی” meter=”100″ piebarcolor=”#f9ab01″ pietrackcolor=”#FFFFFF”][circle title=”ایده پردازی” meter=”100″ piebarcolor=”#f9ab01″ pietrackcolor=”#FFFFFF”][divider customsize=”45″]

 

Free BeTheme WordPress Theme is the best product we ever did.

۱۳۹۶-۶-۲۲ ۱۳:۰۱:۵۴ +۰۴:۳۰

ثبت ديدگاه

FORGOT PASSWORD ?
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.
X