طراحی باشکوه پلکان مارپیچ رستوران HIDE توسط کارگاه هنری atmos

Home / دکوراسیون داخلی / طراحی باشکوه پلکان مارپیچ رستوران HIDE توسط کارگاه هنری atmos
طراحی باشکوه پلکان مارپیچ رستوران HIDE توسط کارگاه هنری atmos

شرکت چندمنظوره و خلاق atmos واقع در شهر لندن،.طراحی پلکان مارپیچ رستوران HIDE موسوم به پروژه stairstalk را انجام داده است.

پلکان در سه طبقه ساخته شده و طراحی آن به گونه ای است. که گویی مانند گیاهی سرکش از بطن زمین سر زده و به آسمان سر کشیده.، به طوریکه با درختان پارک مقابل رستوران، هارمونی زیبایی ایجاد کرده است. ست که گویی مانند گیاهی سرکش از بطن زمین سر زده و به آسمان سر کشیده.، به طوریکه با درختان پارک.

سطح پلکان تماماً با چوب بلوط اروپایی پوشانده شده؛.بدین گونه که استراکچر اصلی از قطعات نازک چوب بلوط که به صورت لایه لایه روی یکدیگر چسبانده شده.، به وجود آمده. همچنین خم کردن چوبها آنچنان ماهرانه انجام شده.که رگه‌های چوب در امتداد پیچ پلکان قرار گرفته‌ است.و نمایی باشکوه و چشم نواز را در برابر دیدگان مشتریان به نمایش می‌گذارد. خلق چنین اثر باشکوهی حاصل ایده ها و همفکری شرکت طراح و صاحب پروژه stairstalk است.

استراکچر پلکان در کنار ویترین شیشه ای بار،.بالا رفته و در محلی که گنبد شیشه ای بار قرار دارد با یک انحنا ادامه پیدا کرده است. این گنبد شیشه‌ای به گونه‌ای طراحی شده که مسئول بار با چرخاندن آن، نوشیدنی مورد نظر را برمی‌دارد. چوب پلکان با استفاده از رنگ و روغن طبیعی کمی تیره شده.تا رگه‌های بلوط جلوه بیشتری پیدا کنند. 
برای استحکام سازه پلکان از استراکچر فلزی استفاده شده است.، تا بدون تکیه بر دیوار و به صورت معلق قرار بگیرد. پله ها با ورق فولاد ضد زنگ به ضخامت.۱۰ تا ۱۵ میلیمتر مسلح شده است و با پایه‌های فولادی کوتاه به یکدیگر متصل شده‌اند. شیشه ای بار قرار دارد با یک انحنا ادامه پیدا کرده است. این گنبد شیشه‌ای به گونه‌.

ترجمه: منیژه پورتقی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *