ایران آذین برند برتر صنایع دستی ایران۱۳۹۸-۵-۱۶ ۱۳:۵۷:۱۸ +۰۴:۳۰

برند برتر ایران آذین

برند برتر ایران آذین ارائه دهنده گروه های مختلف صنایع دستی اصیل و بومی ایران زمین، با تکیه بر دانش و تخصص استادکاران بزرگ و معروف انواع صنایع دستی از قبیل آبگینه، منبت و معرق کاری، فیروزه کاری، قلمکاری و ظروف مسی، و انواع زیور آلات شهرهای مختلف با هدف احیای صنایع دستی اقوام گوناگون ایران زمین به معرفی و ارائه محصولات با کیفیت، زیبا و خاطره انگیز اقدام کرده است.

با امید رونق هرچه بیشتر صنایع دستی و سنتی ایران زمین

دسته بندی محصولات

معرفی صنایع دستی ایران

هنر شیشه گری و تاریخچه آن در ایران

هنر شيشه گري دستي يکي از قديمي ترين صنايعي است که بشر به آن اشتغال يافته است . قدمت اين صنعت به 2500 تا 3000 سال پيش از ميلاد مي رسد و احتمالا سازنده اولين اشيا شيشه اي مصريان بوده اند .

مسگری؛ هنر چکش کاری روی مس

بشر بعد از سنگ و گل، برای رفع سایر نیازهایش به فلز روی آورد، در بین فلزات مس زودتر از بقیه فلزات بکار رفت زیرا بصورت خالص در طبیعت یافت می شد و استخراج و بهره برداری از آن ساده بود. درخشش و جلای مس خالص و رنگ جالب توجه سنگهای معدنی از دیگر علل کاربرد آن در طول اعصار گذشته می باشد.

منبت کاری؛ هنر کنده کاری روی چوب

منبت کاری روی چوب را هنر ایجاد طرح ‌ها و نقش‌های مفصل، همراه با خلل و فرج و فرو رفتگی و برجستگی که با اجرای دقیق از لحاظ رعایت تناسبات، تقارنها و تعادل ‌ها همراه است، دانسته اند.

FORGOT PASSWORD ?
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.
X